Jak zjistit, jestli je ten borec, co vás tak zajímá, teplej

Už jsem úplně zapomněl, jak je to zasraně těžký. Internetový seznamování mě už zatraceně nebaví a v reálu to mají buzny zkrátka složitý. Vzhledem k tomu, že můj gaydar je nějak pokurvenej, a tak mám tendenci si za své potenciální partnery vybírat téměř výhradně heteráky, musel jsem si sestavit checklist, kterým si při interakci s týpky ověřuji, jestli zbožňují péra stejně jako já.

Projeďte si ho taky a až budete někdy na pochybách, nebojte se ho využít. Není nic horšího, než když pozvete borce na drink, on to přijme a pak s sebou přivede i svoji přítelkyní.

Vlasy
Pochvalte mu vlasy a zeptejte se ho, jakou značku laku/vosku/gelu používá. Bude-li to vědět, je pravděpodobně buzna. Když ale přizná, že kupuje Tesco Value 5 v 1 – gel na vlasy, gel na holení, sprchový gel, šampon a kondicionér, počítejte s tím, že si za drink budete muset zaplatit sami.

Barvy
Řekněte mu, že se s kamarádem hádáte o tom, jakou barvu má vaše tričko, a že potřebujete rozsoudit. Pokud se neomezí na škálu “modrá, červená, žlutá, zelená” a přihodí třeba skořicovou a mentolovou, je pravděpodobně buzna. Nezkoušejte to ale s meruňkovým tričkem. Jelikož se tato barva stala morem českých interiérů, zná ji dobře i váš tatík.

Spodní prádlo
Nenápadně se podívejte, jaké nosí spodní prádlo. Zpozorujete-li značku Calvin Klein, Aussie Bum nebo Giorgio Armani, je to pravděpodobně buzna. I v takovém případě se ale pokuste ještě zjistit, kolik splácí půjček, protože kupovat si boxerky za pětikilo a víc za kus nezvládne ze svého platu úplně každý. Nebo zjistěte, kde je kupuje levněji, a dejte mi o tom vědět.

Drinky
Zeptejte se ho, jaký je jeho oblíbený drink. Pokud považuje za drink i něco jiného než pivo a víno, je to pravděpodobně buzna. Pokud se ale přizná ke “kubíčku”, ověřte si, jestli pod tím náhodou nemyslí tuzemák s Freeway kolou. A citronem, protože ho v Kauflandu mají oproti limetkám na váhu.

Auta
Zeptejte se ho, jaký má auto, případně jaký by si koupil, kdyby mohl. Pokud nebude schopen dodat jiné specifikace kromě barvy, je to pravděpodobně buzna. Pokud navíc už nějaké auto má, můžete si to ještě tentýž den rozdat u něj na zadní sedačce. Ale pozor, pokud má interiér v kůži, budete se vám všude přilepovat prdel.

Hudba
Zeptejte se ho, co si myslí o novodobé tvorbě Britney Spears. Když bude mít jakýkoliv názor, je pravděpodobně buzna. Jestli ale dodá, že má raději Shakiru nebo Rihannu, nemá vkus. V případě, že se přizná, že poslouchá spíš Hanku Zagorovou a Helenku Vondráčkovou, doporučte mu, že každou středu je v Termixu noc československých hitů, a svižným tanečním krokem se vytraťte.

Péra
Anebo, jak jsem už narážel na začátku, se ho na rovinu zeptejte, jestli miluje péra stejně jako vy. Pravděpodobně pak dostanete přes držku. Buď pěstí, nebo penisem.

PB