7 druhů selfíček, které by neměly chybět na vašem Instagramu

Sebeprezentace je důležitá, stejně jako dobře nagelovaný vlasy. Jelikož je však pravděpodobné, že neumíte psát, nemáte dobré nápady a nezvládnete hrát na jiný hudební nástroj, než je triangl, musíte se spokojit s dráhou amatérského fotografa. Naštěstí nemusíte fotit všechny ty ošklivé lidi a věci kolem sebe, všude je přece spousta zrcadel a na mobilu máte i přední kameru! Podívejte se proto na krátký přehled selfies, která jako správná buzna nesmíte opomenout:

S cigaretou
Nezáleží na tom, jestli kouříte. Fotka s cigárem je základ. Vyjadřuje vaše rebelantství, nezávislost, uměleckého ducha a v neposlední řadě také orální fixaci, která je pro vaši gay pověst ze všech nejdůležitější. Pravděpodobně vám bude někdo do komentářů psát zprávy typu “měl bys raději kouřit zdravě, Milane, hahaha”. Pokud vám to napíše někdo hnusnej, pošlete ho do prdele. Pokud někdo pěknej, napište mu soukromě a domluvte si blowjob.

S bradavkou
Nemůžete se nazývat buznou, pokud na internetu nekoluje ani jedna fotka s detailem vaší bradavky. Nebo ideálně obou. Aby to nevypadalo tak vykonstruovaně, připište k fotce komentář o tom, jak jste zrovna byli ve sprše po posilce a že váš všechno bolí. A hlavně si ty bradavky před focením promačkejte nebo aspoň polijte studenou vodou. Nikdo vám je nepochválí, když budou rozteklý jak polárkáč na Mácháči.

S prdelí
Lehněte si nazí nebo maximálně ve spodním prádle břichem na postel. A foťte. Zaměřte se na to, aby byla perfektně vidět vaše prdel, obličej není tak důležitej. Hlavně nikde nepřiznávejte, že jste si vědomi toho, že je hlavním tématem selfíčka váš zadek. Musí to vypadat jako roztomilý omyl. Nikdo tomu sice neuvěří, ale protože podobnou fotku už má každej, tak si nikdo nedovolí na to upozorňovat.

Se svou fag hag
Poslouchá sračky o vašem posledním rozchodu. Chodí s vámi do gay klubů, zatímco jiní kamarádi už s vámi nechtějí strávit ani minutu. Radí vám při nákupu spodního prádla. Říká vám, že jste pěknej a že si určitě někoho brzo najdete, i když sama ví, že ani jedno není pravda. Věnujte ji za tolik péče a lásky alespoň jedno společné selfíčko. Pakliže je hnusná, aplikujte dostatek filtrů.

S duckface
Tohle je klasika, která je nicméně pro vaše portfolio naprosto esenciální. Máte na výběr ze dvou variant. Můžete svojí držku vyšpulit jen tak decentně, aby to na první dvě vteřiny vypadalo, že máte tak plný rty naprosto přirozeně, nebo můžete přihodit drobný ironický úšklebek, aby bylo každému jasné, že si z duckface jen utahujete. Volba je na vás, stejně budete v obou případech vypadat jako kretén.

Se svojí oblíbenou knížkou
Projděte se svoji knihovničku. Pokud doma máte jen sbírku starých vydání Cosmopolitanu, požádejte svoji kámošku o půjčení karty do knihovny. Najděte knížku, které budete nejméně rozumět, přičemž volte spíš klasickou beletrii než Abecedu mzdové účetní. Vyfoťte se sní. Jako popisek použijte náhodnou pasáž, která vám bude dávat nejmenší smysl. Nyní jste intelektuál. Profit!

S iPhonem
Protože prostě musí bejt jasný, že máte iPhone, to snad nemusím vysvětlovat. Pokud nemáte iPhone, začněte šukat holky.

PB