Naprosto a definitivně končím s Pavlem

Rozhodl jsem se, že to s Pavlem skoncuju. Dostal jsem už spoustu znamení. Náš první sex v tomto roce zhatilo moje blití do Vltavy, druhý jeho neschopnost erekce a třetí průvodčí Lída, která nás vyhodila z vlaku, když jsme si v kupé kouřili péro. Navíc se mi vlastně ani moc nelíbí, takže by šlo jen o sex. A já nejsem kluk, kterýmu by šlo jen o sex. Když už, tak o zatraceně dobrej sex.

“Čau. Ještě jsi nasranej? Nenavážem radši tam, kde jsme posledně někde za Lovosicemi skončili? :)” přišla mi v pondělí zpráva od Pavla. Byl opatrnej. Po poslední příhodě jsem ho celou cestu domů vinil ze všech průserů, který se mi za poslední měsíce staly. Chvílemi jsem na něj křičel něco ve smysl, že je to sráč, kterej mi akorát nosí smůlu a před spaním poslouchá Shakiru. Křivdil jsem mu. Je to sráč, kterej mi akorát nosí smůlu a před spaním poslouchá kapely, jejichž jména umím sotva vyslovit, natož napsat.

Neodepsal jsem mu. Namísto toho jsem se rozhodl, že opráším Grindr a zajdu na drink s nějakým turistou, který nebude znát ani mě, ani Pavla a ani žádnou dejvickou indie kapelu, který poslouchá.

Tím “zajít na drink” jsem samozřejmě už od začátku myslel “promrdat celou noc pod záminkou jednoho Cuba libre v Jamesi Deanovi a druhej den dělat, že jsme se nikdy neviděli”. Všechny buzny jsou v podstatě stejný. Ty slušný a úzkoprsý chodí na drink a ty ostatní “chodí na drink”.

K mojí nelibosti jsem ze všech těch Němců, Kanaďanů a Portugalů skončil v Dlouhý se Slovákem. S Jakubom.

“Ahój, Milán!” zavolal na mě, když konečně narazil na ten správný stůl. Bohužel mluvil jako typický Slovák. Jelikož i slovenští heteráci mluví přitepleně, bývá to u slovenských buzen ještě o třídu horší. Celé to jen o délku neztopořeného japonského penisu přebíjel fakt, že měl tělo jako typický Španěl, nebo aspoň takový, jaký bych si u typickýho Španěla představoval.

Během prvního drinku jsme si stihli povyprávět, co kdo děláme a odkud pocházíme a jestli rádi luštíme křížovky. Od Jakuba jsem se nedozvěděl nic zajímavýho, jinak bych si to pamatoval, ale potěšil mě, že si po cestě ze záchodu srovnal bouli na kalhotách tak, aby bylo co nejlíp vidět jeho polotvrdý péro.

Bohužel jsme se z nějakýho důvodu nerozhodli jít hned po jednom drinku k němu na hotel, ale objednali jsme si ještě další. Protože nám došla iniciační témata, zeptal se mě Jakub, jaký jsem měl víkend, a pod stolem si opřel svoje koleno o moje. Přiznal jsem se mu, jak mě ráno nasral kamarád Pavel a začal jsem mu líčit všechny zkurvený historky, který jsem s nim v uplynulých měsících musel prožít.

“Prepáč, ale ja som sem neprišiel počúvať sračky o tvojom wannabe boyfriendovi. Chceš si so mnou zašukať, alebo nie?” vytasil na mě po chvíli mého naprosto oprávněného rozzuření…

Rozhodl jsem se, že to s Pavlem skoncuju. Ale až někdy jindy. Včera ráno jsem se totiž u něj probudil po noci plný zatraceně dobrýho sexu.

PB