Přezdívka Spim_jen_s_peknymi_kluky byla už zabraná

Minulý týden jsem se konečně rozhodl vrátit zpátky na iBoys. Poté, co jsem dva roky neviděl ani přihlašovací obrazovku, to vyžadovalo kopec odvahy. Je to jako když stojíte před nějakým fetish klubem a odhodláváte se vstoupit dovnitř. Víte, že tam bude málo světla, spousta slizkejch chlapů a že to tam bude asi i trochu smrdět, ale slíbili jste kamarádce, že jí u barmana vyzvednete foťák, který si chce půjčit na dovolenou.

Jediný rozdíl je, že z fetish klubu jste za pár minut pryč, takže stačí odmítnout jen pár nabídek na sex bez gumy, kuřbu s výstřikem či čuchání ponožek. Na iBoys tohle máte každý den. Naštěstí si ale po pár dnech začnete zvykat.

Druhy buzen jsou na iBoys víceméně tři. Jedny tam mají profil řadu let a stále doufají, že si tam najdou životní lásku, se kterou si koupí favorita a pojedou na dovolenou k třeboňským rybníkům (nebo alespoň na Šeberák, Třeboň je drahá). Jsou většinou tlustí a hnusní a oblečení nakupují v Lidlu, když tam probíhá týden fleecových mikin.

Na profilu mají napsaná různá životní motta. Většinou to jsou šílený sračky o lásce, naději a přátelství. Chtěl jsem sem hodit nějakej příklad, ale nerad bych tomuhle blogu srážel úroveň hned na začátku. Ti obzvláště tlustí pak ohromují citáty Haliny Pawlovské. Často ještě uvádějí, že nešukají jen tak s někým (správně by mělo být, že nešukají s nikým, protože s nimi nikdo šukat nechce). Alespoň si pak můžete připadat prémiově, když se ožerou a ve dvě ráno vám napíšou, jestli nechcete vykouřit péro.

Druhá skupina jsou nadržený buzny, který tam taky mají profil už řadu let. Ve chvíli, kdy jim vypadají vlasy a zjistí, že už v jejich městě není nikdo další, koho by ojeli, se nenápadně přesunou do první skupiny.

Část z nich je férová a posílá už v první zprávě fotku péra. Druhá část se svoji nadrženost snaží skrývat. Nicméně vzhledem k tomu, že krev nahrnutá do penisu poněkud oslabuje myšlenkové pochody, nezbývá jim moc kapacity pro nějakou invenci. Dobrá čtvrtina lidí na iBoys jsou tedy maséři. “Masáž zad za 300 Kč, pro kluky do 23 zdarma. V případě vzájemných sympatií možno až do vyvrcholení” není žádná neobvyklá nabídka.

Většina těchto buzíků razí zásadu, že bez gumy spí jenom s lidmi, kteří se jim líbí.

Krásní lidé se nemohou nakazit AIDS. Toto zjištění mě dost uklidnilo.

No. A třetí část jsou lidi jako já. Nejsou na iBoys moc dlouho a i když pravděpodobně trpí maniodepresivní psychózou nebo jinou běžnou teplou psychickou nemocí, dají se označovat za normální. Bohužel velmi brzo mají tendenci inklinovat k jedné z předchozích skupin.

Já sám jsem se ještě nerozhodl, kam se po čase přesunu. Možná budu masér, který při masírování cituje Halinu Pawlovskou. To mi přijde progresivní.

PB