9 míst, kde si nabrnknout buznu na Vánoce

Na Vánoce nechce bejt nikdo sám. Už jen proto, že to znamená dostat o jeden dárek míň. Na druhou stranu nikdo nechce bejt zadanej na Silvestra, aby se nepřipravil o možnost vyspat se postupně s pěti chlapi během jedný desetihodinový párty. A protože běžnej gay vztah netrvá dýl než dva tejdny, je teď ten pravej čas na to, abyste si našli někoho, komu k Vánocům dáte svoje péro omotaný červenou stuhou.

Tady máte seznam pár míst i s procentuální šancí, že tam narazíte na další vztahu nebo sexuchtivou buznu. Neděkujte mi.

Nebo jo. Děkujte.

Vesnická tancovačka – 2 %
Vzhledem k tomu, že být gay na vesnici je ilegální, získáte šance jen u místních buřičů. To jsou bez výjimek buď patnáctiletí floutci, kterým se omylem líbilo jedno gay porno, nebo padesátiletí ženáči, kteří by si se svým coming outem museli zrušit předplatné Maximu a posílat místo toho peníze na alimenty.
Jak zvýšit šance: Pokud na sebe chcete upozornit, slaďte barvu opasku a bot. V takovém prostředí to je jako kdybyste chodili ve městě zabalený do duhový vlajky.

Demonstrace Národní demokracie – 4 %
Všichni moc dobře víme, že jednou z obran proti nepřipuštěné homosexualitě je přehnaná homofobie. Mrk mrk!
Jak zvýšit šance: Máte-li rádi tvrdší BDSM, přijďte v botách na podpatcích. Možná budete i v televizi, ale Národní demokracie nikoho moc nezajímá, takže to není jistý.

Jen tak na ulici. V Praze – 10 %
To, že se už nedá seznámit v reálném světě, je samozřejmě píčovina. Ale protože v běžné konverzaci face to face se bez smajlíků blbě vyjadřují emoce a nikomu nemůžete poslat emotikon s lilkem, jen tak si na to nikdo netroufne. Vy buďte pokrokoví a seznamte se bez Grindu a iBoys. Tedy tak, jak to ještě žádná buzna nedokázala.
Jak zvýšit šance: Nejezděte z Prahy. Nejezděte raději ani za Pankrác. Podobná metoda funguje sice třeba i v Brně, ale protože tam polovina kuřbuřtů říká „tož“, o což nestojíte, rapidně se snižuje počet potenciálních partnerů.

Posilovna – 19 %
Do posilovny chodí hubený buzny, aby nebyly tlustý, měly si co fotit do profilovek na Grindru a nemusely tam mít fotku obličeje, aby mohly pak šukat s ostatními hubenými buznami, co nejsou tlustý a nemají na Grindru fotku obličeje.
Jak zvýšit šance: Nebuďte tlustá buzna, co nechodí do posilovny a má na Grindru fotku obličeje.

Náplavka – 28 %
Být hetero je moc mainstream a poctivej bio–raw–local hipster chodí k vodě i když mrzne, protože chodit tam jenom v létě je fejk. Zmást vás může akorát to, že ti nejpoctivější vypadají dost homeless, protože vypadat čistě a slušně je taky moc mainstream a fejk.
Jak zvýšit šance: Držte po celou dobu viditelně v ruce peněženku. Hipster bezďáci se vás budou ptát, jestli jim nedáte dvacet korun na vlak do Přelouče, hipster buzny budou vyzvídat, jestli jste si ji vyrobili sami.

Večírek AMU – 42 %
Každej správnej umělecky založenej člověk je teplej, případně má za sebou nějakej homosexuální zážitek v rámci své performance či výstavy. Navíc velice pravděpodobně kouří, takže mu ani nebude vadit, když si u něj doma po sexu budete dávat cígo v posteli. Profit!
Jak zvýšit šance: Ve všech rozhovorech odpovídejte pouze úryvky ze svého oblíbeného artového filmu / knihy / divadelní hry. Pokud nemáte svůj oblíbený artový film / knihu / divadelní hru, odpovídejte klidně úryvky z posledního čísla Kačera Donalda. Vychází toho teď tolik, že to nikdo nestíhá sledovat a tudíž se vám to nikdo neopováží rozporovat.

Gaybar – 65 %
Když pražskými buzinci zrovna nezní Hanka Zagorová, jsou docela příjemným místem k víkendovým radovánkám nejen buzen, ale i prachobyčejných heteráků. Lidi tam nesmrdí, hudba ujde, chlast je levnej. Takže bacha, vykouřit na záchodech péro, který předchozí den protahovalo nějakou kundu, určitě nechcete.
Jak zvýšit šance: Vyhledávejte jen takové chlapce, kterým nesmrdí prsty rybinou.

Sraz šotoušů – 83 %
Vzhledem k tomu, že hned po citátech Paula Coelha jsou fotografie vagonů, lokomotiv a autobusů nejoblíbenějšími profilovkami na iBoys, je šance potkat buznu podobná, jako že pojede tramvaj pozdě, když zrovna někam pospícháte.
Jak zvýšit šance: Přilepte si na prdel fotografii tunelu a nadšeně rozprávějte o mašinkách.

Kadeřnická škola – 100 %
Sázka na jistotu. Komu se nepostaví, když mu mistrová ukáže fotku Cristiana Ronalda, toho odtamtuď vyhoděj.
Jak zvýšit šance: Buďte Cristiano Ronaldo.

PB