Základní typy vašich teplých kamarádů

Když si s tím dáte trochu práce, například v pauzách mezi onaniemi, dokážete snadno rozdělit svoje teplý kamarády do pár jasně vymezených skupin. Až to tak uděláte, přečtete si tady jejich popis, zjistíte, že jsem to docela dobře vystihnul, a dojde vám, že to jsou vlastně všechno sráči a nestojí vám za to se s nimi bavit.

Tady jsou:

Ten, se kterým se chcete vyspat
Takovej ten kamarád, co ho znáte přes další kamarády. Občas spolu zajdete na kafe, na kterým ho celou dobu svlíkáte pohledem a nejraději byste ho vojeli rovnou na stole vedle cappuccina. Nikdy ale mezi vámi k ničemu nedojde, takže zůstane jedinou buznou, kterou znáte a se kterou jste se ještě nevyspali.

Ten, který se chce vyspat s vámi
Takovej ten kamarád, co ho znáte přes další kamarády. Občas spolu zajdete na kafe, na kterým vás celou dobu svlíká pohledem a nejraději by vás vojel rovnou na stole vedle cappuccina. Protože máte slabou vůli, brzo se mu to povede, ale pak spolu až do konce života nepromluvíte.

Ten, se kterým jste chodili
S něktrými z vašich bejvalejlch občas zajdete na pivo. Neřešíte s nimi váš předchozí vztah, ale protože už v minulosti byl nějaký důvod, proč jste předpokládali, že si spolu budete rozumět, rozumíte si i teď. Blbý je, že když se opijete, tak občas jeden z vás nadhodí takový ty vztahový něžnosti, což je trapný a ubohý, takže se raději moc často nevídáte.

Ten, který si nemůže nikoho najít
Na jeho profil na iBoys se už práší. Ačkoliv tam prošel snad každou buznu v okolí 150 km, nikdo mu nebyl dost dobrej, nebo on nebyl dost dobrej nikomu dalšímu. V lepším případě to je kokot, kterej si za to může sám, v horším případě to je kokot, se kterým jste se kdysi dávno v opilosti vyspali a teď se za to musíte stydět.

Ten, který nechce žádný vztah
Seznámili jste se tak, že jste si to rozdali u něj v obýváku. Možná jste se do něj i na chvíli zamilovali, ale protože to je jen sráč, kterýho nezajímá nic jinýho než šukání, zavrhli jste to s tím, že to nemá smysl. Nikoho nehledá. Přítele začne poptávat až ve chvíli, kdy zestárne, ztloustne a zešediví natolik, že ho nikdo nebude chtít. Dobře mu tak.

Ten, který má dlouhodobý “spokojený” vztah
Na Facebooku se snaží tvářit, jak má spokojenej a dlouhodobej vztah plnej lásky, ale ve slabší chvilce se vám přiznal, že svýho přítele podvádí, kde jen může. Na to mu odpovíte maximálně to, že o tom přece víte, protože se loni vyspal i s vámi. Vlastně by se s ním nebýt hypotéky už dávno rozešel.

Ten, který má dlouhodobý spokojený vztah
Haha, nebuďte směšní…

PB