Pavel naprosto a definitivně končí se mnou

Na Pavla jsem se vysral. Dokonce se kolem toho nevyskytla ani žádná třeskutá historka, takže jsem se skoro bál, že nebudu mít dlouho o čem psát. V rámci tvorby nového obsahu jsem si alespoň domluvil rande. S Honzou. Pěkným vysokým klukem původem z Mikulova. Říkal jsem si, že kdyby mi to s ním nevyšlo, tak bych měl alespoň kamaráda, který by mi vozil od táty z vinohradu levný a poctivý víno.

Docela bych totiž ocenil, kdyby mi to opíjení se vínem taky občas chutnalo.

Domluvil jsem se s ním, že mě vyzvedne večer u mně před domem a zajdeme do nějakýho blízkýho baru. Ten den se mi nechtělo překročit hranice městský části, takže jsem veškerý dojíždění upocenou MHD nechal na Honzovi. Je přecijen z Moravy, na smradlavý lidi je určitě zvyklejší než já.

Zhruba půlhodiny předtím, než měl pod mým oknem postávat buzík se srandovním přízvukem, mi přišla zpráva od Pavla, člověka vlezlejšího než song z reklamy na XXX Lutz:

“Přijde ti OK, že se spolu vyspíme, ty mi řekneš, že z toho nic víc nebude, a už mi k tomu víc ani nenapíšeš?”

“Jo. Řekl jsem ti, že sorry, že ne, že z toho mám blbej pocit, že z toho nic nebude a že tečka. Dokonce jsem napsal, že sorry, to jinejm nepíšu, seš prémiovej,” odepsal jsem mu, zatímco druhou rukou jsem snažil přílivovou vlnu na hlavě učesat do něčeho formálnějšího.

“Milane, nechovej se jak kretén a aspoň mi vysvětli, proč jsi najednou tak couvl.”

“Pavle, ty se nechovej jak kretén a prostě to pochop. Nemám zájem. Sorry. Konec. Tečka,” odpověděl jsem hned jak jsem si umyl hlavu, protože jsem přehnal styling a začal jsem mít ve vlasech tolik gelu, kolik by si na ně nedali už ani Italové.

“Zvedni prdel a pojď mi to jako chlap říct do očí. Jsem u tebe před vchodem.”

IDIOT.

“Jdi pryč, dneska fakt ne, nebudu s tebou tom mluvit. Zajdeme někdy na kafe. Teď prostě konec. Tečka,” hystericky jsem vyťukal do mobilu, zatímco jsem si druhou rukou napsal na á čtyřku, že už nikdy Pavlovi nesmím prozradit, kde bydlím.

Nějakou dobu se neozýval, a tak jsem se opatrně podíval z okna. Stál tam Pavel. A stál tam i Honza. S lahví vína. Bavil se s Pavlem. Pár minut jsem nevěděl, co dělat a panikařil jsem tak, že jsem si zas rozházel tentokrát už perfektní účes.

Pak cinkl telefon.

“Pokecal jsem chvíli s Honzou, je to milej kluk. Byl zvědavej, co tu dělám u tebe před domem, tak mu to jdu dovyprávět někam na kafe. Konec. Tečka.”

KRETÉN. Připravit mě v jeden den o rande s vyhlídkou na dobrej sex a ještě lepší moravský víno je zmrdství prvního stupně.

Nevíte někdo, jak někomu hacknout profil na iBoys?

PB