Rychlý průlet buzinci celé Prahy

Ona je sice teprve středa, ale to právě znamená, že už teď byste si měli rozmyslet, kam se půjdete o víkendu vylejt. Mimopražští tenhle přehled zase můžou brát jako inspiraci, kde se příští týden během Pride můžou nechat ojet nějakým zahraničním turistou.

Friends

Friends jsou něco jako Václavák. Nikdo je nemá rád, ale každý se tam občas ve dvě ráno ocitne, aniž by věděl, jak se tam dostal. Je tam furt narváno, smrdí to tam, nejsou tam pořádný darkroomy a je tam předražený pivo i drinky. Mají systém nějakejch výhod, díky kterým můžete dostat slevu na baru až asi dvě procenta, ale zatím se neobjevil člověk, kterej by pochopil, jak to funguje.

Buzny se tu vykrucují už někdy od patnácti let, protože u vstupu nikdo nehlídá a ačkoliv jsou hned naproti policajtům, asi tam nikdy nebyla žádná šťára. Policajti se tam bojí, protože by je každej hned považoval za objednané striptéry na nějakou z pravidelných oslav narozenin, které tam furt někdo má, protože tam oslavenec dostává jako present lahev sklepmistra nebo tak něco.

Termix

Klub Termix zažil už tolik výstřiků a přenosů viru HIV, že pravděpodobně konkuruje i amsterdamskému Red Light distriktu. O víkendech je tam narváno jak v sedm ráno na céčku a o všedních dnech tam na karaoke zpívají buzíci, kteří neuspěli v posledním ročníku Československo hledá superstar/talent/ženu.

Takže si moc nevyberete. Nicméně pokud vám chybí nějaký to mazlení, stačí se projít od parketu na bar a kromě peněženky pravděpodobně ztratíte i potřebu se někoho jiného dotýkat.

TerMAX

TerMAX je zmaximalizovanej Termix. Haha. Nejdřív tam nechodili lidi, teď tam chodí. Občas. Občas ne. Nikdy nevíte, jestli tam nebude v pátek večer víc personálu než osazenstva. Stěny kolem parketu divoce svítí, což všechny oslepuje, takže tam mají šanci i ti, kteří jsou hnusní.

Barmani tam chodí v sukních, darkroomy jsou možná větší než celej parket a na záchodech je polopropustný zrcadlo, za kterým si nadržení čtyřicátníci honí péra, zatímco se dívají, jak na druhé straně chčijou jejich vysnění zajíčci. Pokud má nějak takhle vypadat buzerantský peklo, tak to vlastně docela beru.

Teda jen kdyby k tomu navíc byla alespoň polopenze.

StaGe

Podivná dýza nedaleko Václaváku, která už asi nefunguje. Teda asi. Někdo tvrdí, že ještě jo, jiní zase, že už ne, ale protože tam už nikdo nechodí, tak to zatím nikdo neověřil. Pořádali tam hodně divné večery, kdy zasypali celý parket pískem/popcornem/pubickým ochlupením tvojí mámy, ale nikdo jim to nežral.

Takže to stejně pokaždý skončilo tak, že tam těm třem zbylejm dědkům na parketu pustili Hanku Zagorovou.

Q café

Kvéčko je vyhlášená pražská koupelna s možnosti objednání si piva či kofoly. Na záchodech naleznete spoustu drogistických pomůcek, které jste doma nikdy neměli, takže si můžete při čekání na drink třeba vyčistit uši nebo vykloktat ústní vodu. Což se ostatně hodí i v případě, že někoho vykouříte na záchodech.

Stejně jako bonbon, který dostanete při placení.

21

Dřív tam točil pivo Honza Musil, teď už ne. Dřív tam prodávali poppers, teď už ne. Dřív tam mělo smysl chodit. Teď už ne.

AXM

Jedná se o nějakou mezinárodní síť barů, která se usídlila v prokletých prostorech na Vinohradské, kde už se protočilo víc klubů než rukou v kalhotách Jara Smejkala. Nebudu vám o něm raději nic psát, protože stejně za pár týdnů zkrachuje a otevře se místo něj něco nového. S Helenou Vondráčkovou na opening párty.

A v žádných jiných buziních jsem nebyl, nebo si jejich návštěvu nepamatuju. Anebo o nich prostě nechci psát, tohle vám muselo stačit.

PB