Jsem zpátky na trati

Poslední příhoda s Pavlem mě trochu rozmrzela. Dokonce i mí kolegové v práci si o mě začali dělat starosti, když zpozorovali, že jsem je přestal pravidelně posílat do prdele nebo je rozverně plácat po zadku, když jsem některého z nich potkal u pisoárů.

Pavel se s Honzou dali dohromady. Jsem přesvědčenej, že do toho Pavel šel tak rychle jen proto, aby mě nasral. O tom svědčil i počet selfíček, které se svým novým mikulovským zajíčkem publikoval.

Rozhodl jsem se, že své trápení vyřeším tak, jak by to udělal každá správná buzna. Prostě že se z toho vyšukám.

Udělal jsem si plán. Jen sex. Ani v nejmenším nic jiného. Jako svůj cíl jsem si tedy zvolil ženáče, kteří do Prahy vyjeli na služebku, na víkend bez manželek a dětí či prostě jen tak s cílem dovolit si být chvíli buzna, když doma v Písku by se mu za to chlapi v práci smáli.

Za dva týdny jsem stihl čtyři. Všechno zarostlí svalnatí chlapi kolem čtyřicítky a padesátky, kteří neuměli pořádně používat Grindr.

Díky tomu poslednímu jsem ale konečně přišel na jiný myšlenky a mohl jsem Pavla s Honzou konečně pustit z hlavy. A to zdánlivě nebyl ani nijak výjimečnej.

Jmenoval se František. To nebylo sexy.

Už z fotek bylo vidět, že i když mu je skoro 50, je namakanej a opálenej. To bylo sexy.

Pracoval v zemědělství. To nebylo sexy.

V Praze byl řešit něco se svým podnikáním. To bylo sexy. Nebo to alespoň znamenalo, že za mě zaplatí i večeři, než mě vezme k sobě na hotel.

Tak se taky stalo. Sex s Františkem trval všehovšudy asi dvě hodiny a byl ještě lepší, než slibovalo jeho tlustý žilnatý péro.

“Ty krávo, to je škoda, že už zejtra ráno odjíždíš, klidně bych si to zopakoval,” svěřil jsem se mu, když jsem odhodil na zem už třetí kondom a rozvalil jsem se vedle něj.

Kondomy taky kupoval on.

Jako alternativu k neuskutečnitelnému mrdu následující den jsme se rozhodli, že prostě chvíli počkáme, jestli se do pár desítek minut nebudeme schopni dopustit něčeho dalšího. Během čekání jsem Františkovi odvyprávěl svůj příběh o tom, jak mi můj několikrát-skoro-přítel zdrhl se zajíčkem z Mikulova, na kterýho jsem měl políčeno.

Na to se František rozjel, že je taky z Milukova, načež jsem si už v hlavě skládal dohromady zprávu Pavlovi o tom, jak jsem jeho přítelovi vojel otce.

Ale František nebyl Honzův táta. Ani strejda. Ani milenec. Vlastně Honzu vůbec neznal. Dal jsem mu na něj ale číslo, ať mu dá vědět, až bude zase zpátky v Mikulově. Že se mi Honza během doby, co se mnou randil a kterou jsem si vymyslel, svěřil, že ho dycky brala představa sexu s nějakým starším svalnatým chlapem.

A že kdyby mu neodpovídal, tak ať se ozve Pavlovi. Že ten je sice stydlivější, ale ať na něj doráží, že určitě podlehne, protože trojka s vyzrálým chlapem je něco, po čem už dlouho touží.

Františkovi se z té představy skoro zaleskly oči dojetím. A postavil čurák.

Takže jsme si dali ještě jednu rundu a já šel spokojeně domů.

Už jsem konečně začal bejt ta svině zase já. A tak to je správný.

PB