Co je nejhorší na tom, když má gay narozeniny

Přestože jsou narozeniny už krátce po dvacítce jenom důvodem ke smutku nad chřadnoucím tělem i myslí, společnost stále považuje za dobrý nápad takovou událost oslavit. Bohužel z toho nevyjímá ani buzny, a tak je dost možné, že se to nevyhne ani vám. Ať jste na všechno připraveni, podívejte se na nejkritičtější prvky, na které u příležitosti jubilea vymanění se ze spárů vagíny narazíte.

Stárnutí

Největší problém samozřejmě tkví v tom, že s každým dalším rokem přestáváte vyhovovat stále většímu množství seznamkových filtrů, které mají nastavené pěkní nadržení zajíčci a znudění bohatí taťkové, tedy ti, kteří by potenciálně mohli ozvláštňovat nebo dotovat váš život. Namísto toho se od vás s každým rokem navíc předpokládá, že budete platit za kávičky, večeře a iPhony svých partnerů. Jinak si budete muset najít někoho, kdo je na tom podobně jak věkově, tak vzhledově, s čímž se dá uspokojivě žít maximálně tak do třicítky.

Pozvánky

Čím budete starší, tím se kolem vás budou kupit lidi, se kterými jste se přinejmenším jednou vyspali. Až se tedy rozhodnete, že nechcete svou narozeninovou párty pojmout jako přehlídku svých bývalých, dost možná se vám stane, že na oslavě skončíte sami. Pokud vám nedorazí ani dost gay friendly kámošek, nezbude vám nic jiného než se v depresích propíjet až do rána. Někdy do pětatřiceti vám to bude vadit, ale pak to začnete považovat za poměrně standardní trávení volného času a budete si podobnou narozeninovou oslavičku dopřávat několikrát do týdne.

Místo oslavy

Je dost pravděpodobné, že se během oslavy opijete natolik, že začnete svoje gejství a depresi ze zvyšujícího se věku podsouvat celému osazenstvu podniku. Z toho důvodu je chytré vyhnout se místům, která byste rádi ještě někdy v budoucnosti navštívili, čímž logicky přijdete o všechna místa, která máte rádi. Ti méně nápadití to řeší tak, že chodí žebrat o narozeninový drink zdarma do Friends, ti chytřejší si k oslavám vybírají místa, kam nehrozí, že by se dostali zastřízliva. Třeba Brno.

Přání

Namísto toho, aby vás každý akorát pozval na panáka, bude se vám, protože to je levnější, snažit vymyslet nějaké originální přání. Dočkáte se tak spousty lichotek o tom, jak by do vás heteráci šli, kdybyste byli na holky nebo oni na kluky. Zatímco děvčatům budete jen polichoceně děkovat, chlapce se budete pokoušet první roky přesvědčovat o tom, že jim pomůžete zjistit, jestli by jim na druhém břehu nebylo doopravdy lépe. Až vám dojde, že to nemyslí vážně, budete jim taky už jen polichoceně děkovat.

Zprávy

Dokud budete single, budou vašich narozenin využívat všichni odkopnutí bejvalí a odmítnutí nápadníci k tomu, aby s vámi po roce zase zahájili konverzaci na Facebooku a pozvali vás někam na kafe. Až si po pár letech připustíte, že všichni takoví jsou s každým rokem akorát starší, hnusnější a tlustší, stejně jako vy, tak si raději to datum narození z Facebooku smažete.

Dárky

Dát gayovi k narozeninám dildo, vibrátor nebo anální kolík je lehce srandovní a společensky přijatelné, když chodíte do prváku na vysoké škole. Bohužel z nějakého důvodu si značná část heterosexuálů myslí, že to je vhodné a vtipné i několik let poté, takže se před nimi musíte tvářit, jakože to dvanácté dildo oceníte a že to je poprvé, co měl někdo tak originální a legrační nápad. A aby toho nebylo málo, nemůžete jim to ani důstojně vrátit, protože rozdávat k narozeninám umělé vagíny, masturbační kroužky a balení asijské rybí omáčky se z nějakého důvodu za vtipné a přijatelné nepovažuje ani v tom prváku na vysoké škole.