7 nejlepších i nejhorších míst na první rande

Podzim je opak jara. Obviously. Namísto toho, abyste zvesela šukali v každém parku, se vám naopak do ničeho nechce, abyste nemuseli vystrčit čumák z domu. Ale když už se rozhodnete jít někam ven, netrpte sami, vytáhněte někoho na rande. Tady máte přehled toho, kam se vydat a jak rychle zdrhnout, když to bude průser.

Na procházku
Výhody: Nic vás to nestojí a když bude potřeba, docela snadno začnete předstírat, že k vám ten týpek, se kterým jste venku, nepatří.
Nevýhody: Vesmír je kurva, takže s velkou pravděpodobností potkáte při trajdání městem svýho ex se svým novým přítelem, svýho extrémně homofobního otce a Daniela Landu.
Jak nejlíp zmizet: Začněte panikařit, že jste za křovím uviděli Matěje Smlsala a že musíte okamžitě zmizet, protože se rozhodně nechcete objevit ve společenský rubrice Hospodářských novin.

Do kina
Výhody: Není na vás dobře vidět a nemusíte mluvit, takže si vás snadněji připustí k tělu, i když jste hnusnej a nudnej kretén.
Nevýhody: Není na něj dobře vidět a nemusí mluvit, takže si ho snadněji připustíte k tělu, i když je hnusnej a nudnej kretén.
Jak nejlíp zmizet: Vemte ho pro jistotu na animák. Vždycky můžete tvrdit, že jste nenápadně zmizeli po dvaceti minutách, protože chodíte zásadně jenom na předfilmy.

Do kavárny nebo hospody
Výhody: Když mu u vstupu podržíte dveře a u toho ho jakoby omylem pohladíte po bouli na kalhotách, tak za vás možná zaplatí.
Nevýhody: Celkem riskujete, že skončíte na dvou kapučínech, dortu, osmi zelenejch a šesti pivech a on vám pak řekne, že má u sebe jenom jednu stravenku.
Jak nejlíp zmizet: Objednejte si espresso doppio macchiato con panna de leche a ať už vám obsluha přinese cokoliv, třískněte s tím šálkem o zeď, zařvěte, že takhle se espresso doppio macciato con panna de leche rozhodně nepřipravuje a nasraně odejděte.

Na diskotéku
Výhody: Když vás přestane bavit, snadno sbalíte před záchody někoho dalšího.
Nevýhody: Pravděpodobně se neumíte tak dobře hejbat, jak si o sobě myslíte, když jste na sračky.
Jak nejlíp zmizet: Nenápadně odtančete.

Do galerie nebo muzea
Výhody: Můžete předstírat, že tomu rozumíte.
Nevýhody: Můžete předstírat, že tomu rozumíte, a pak být za kreténa, když tomu on bude rozumět doopravdy.
Jak nejlíp zmizet: Tvařte se nějakou dobu zmateně, mlčte, pak se po chvíli zeptejte “Tohle není IKEA?” a pak rychle odběhněte na nejbližší žlutý metro.

K němu domů
Výhody: Pokud se vám líbí, můžete ho klidně znásilnit a pak argumentovat tím, že když vás pozval k sobě domů, tak mu muselo bejt jasný, že si zamrdáte.
Nevýhody: Ať už se nastříkáte sebedražším parfémem, budete ve chvíli, kdy přijedete k němu, stejně načichlý smradem z chcanek od bezďáků, s kterejma jste sdíleli tramvaj.
Jak nejlíp zmizet: Začněte se ho vyptávat, kolik platí za nájem, jestli by mu nevadilo přemalovat zdi na meruňkovou, že máte doma nějaký nepoužívaný povlečení a že by vám do tamtoho rohu perfektně pasovala vaše skříň a že znáte spolehlivýho zámečníka, kterej mu udělá kopii klíčů s dobrou slevou.

K sobě domů
Výhody: Až si na konci rande zašukáte a rozhodnete se jít každý k sobě domů, nebudete se muset ani oblíkat.
Nevýhody: Bude vědět, kde bydlíte. A některý zasraný buzny, jako je třeba Pavel, by neměly vědět, kde bydlíte.
Jak nejlíp zmizet: Odběhněte si na hajzl a až se vrátíte, předstírejte amnesii a začněte na něj řvát, kdo to je, jak se tam dostal a co kurva dělá u vás v bytě.

Anebo si to střihněte celý online. Stejně potom, co jste si koupili iPhone 6s za pětadvacet nemáte žádný prachy na randění.

PB