Byl jsem dominantní a zlý

Nejsem taková kurva, jak se zdá. Zatím se mi ještě nepovedlo, že bych měl za sedm dní v posteli víc jak dva borce. To se všechno mělo změnit tenhle týden. Ve čtvrtek si mě skvěle podal Jorge, opálenej Španěl, kterej na Grindru hledal nějaký dovolenkový dobrodružství, a pak jsem si já podal Tomáše, kterej hledal životní lásku na jedný teplý párty v Neustadtu. Dva skvělý mrdy jsem plánoval završit třetím ještě lepším včera večer.

Adam měl to lepší z obou předchozích. Temperament odněkud z Andalusie a péro od Pankráce. Jakmile si ale lehl ve svém bytě na postel, zůstalo jen trčící péro a temperament se vytratil se slovy “Svaž mě a znásilni, ty zvíře!”

Fakt to tak řekl.

Chvíli jsem váhavě zíral, ale pak jsem si vzpomněl na jeden foodblog, na kterym svazovali kuře, než ho vrazili do trouby, a začalo mi to připadat jako docela zábavnej nápad.

Sebral jsem tedy všechny opasky, co jsem u něj našel, a přivázal mu ruce a nohy k posteli. Předtím, než jsem upevnil poslední, jsem ho pleskl přes boky. Cuknul sebou tak mohutně, až mě, asi omylem, kopnul do koulí. Tak jsem si šel dát cígo do nekuřáckého pokoje jeho spolubydlícího, kterej se údajně mohl každou chvílí vrátit, a nechal ho nejmíň patnáct minut čekat, než se uklidní.

“Dělej, zneužij mě, teď, tady, hned,” hýkal, když jsem se vrátil do pokoje. Jeho oddanost  mě nebrala tak, jak si představoval, takže jsem ho už spíš jen znuděně douvázal a hodil mu přeš oči nějaký trenky z koše na prádlo.

“Dělej, postříkej mě, poniž mě, cokoliv chceš,” pokračoval.

Tak jsem vzal ze stolu jeho mobil, vyfotil ho a nahrál tu fotku na jeho Facebook.

Byl jsem ale natolik férovej, že jsem jeho péro zakryl stickerkou s Pusheen.

“Dělej, zneužij mě,” pokřikoval na mě, zatímco jsem mu honil péro. Bavilo mě to čím dál míň. Zatímco on se obával, že se brzy vrátí jeho spolubydlící a budeme toho muset nechat, já jsem celou dobu doufal, že se brzy vrátí jeho spolubydlící a budeme moct toho nechat.

“Povídej, čubko, proč nechceš, aby tě tu takhle našel spolubydlící?” zeptal jsem se ho.

“On ani neví, že jsem gay.”

“A je pěknej? Líbí se ti?”

“Docela jo. Ale už nemluv, zneužij mě jak děvku, rychle.”

“Jak vypadá?”

“Vysokej modrookej blonďák…” vyhekl.

“… ale to je jedno teď. Dělej, zneužij mě, poniž mě. Chovej se ke mě jak jako k bezcenný kurvě,” pokračoval.

“Tak jo,” řekl jsem po chvíli ticha. Utáhl jsem mu trenky kolem očí, oblíkl se a odešel z jeho bytu.

Dole u výtahu jsem pozdravil vysokýho modrookýho blonďáka.

PB